Premio Пилешки гърди 55гр.

Premio Пилешки гърди 55гр.

Артикул No: 42753

Производител: Trixie

Изчерпана наличност

 • Premio Пилешки гърди 55гр.

Сходни продукти

 • НОВ Керамична купа 0,250мл.

  Керамична купа 0,250мл.

 • Върбови топки - лакомство с пилешко месо

 • Въдица с пера

 • Драскалка Espejo

 • Коледна топка с мишка за коте 10см.

 • Лакомство мини пръчици пилешко месо и ориз 50гр.

 • Интерактивна играчка \\\'Хвани мишката\\\'

 • Комплект за котка